December workout plans

9:16

Posledný mesiac je tu. Tento rok ubehol rýchlosťou svetla. Pre mňa november bol pohodovejši mesiac. Cvičiť som stíhala bez problémov len niekedy chýbala  vôľa ale keď som sa presvedčila stálo to za to. Dokonca som chodila si aj zabehať ale koncom mesiaca som musela prestať lebo napadol sneh ( nenávidím behanie na snehu) ale ináč sneh milujem a všetko sním spojené.

Last month is here. This year has passed with lightning speed. For me november was more relaxed. I exercise without problems( had so much more time ) but sometimes lacked the will but when I was convinced, it was worth it. I even went for a run couple of times but in the end of the month I  had to stop because of the snow (I hate jogging on snow) but otherwise I love the snow and all things connected with it.

 

Zhrnutie novembra: / summary of november

1.blogilates  DONE
2.beh / running 37 km
3.joga / yoga  5-6 krát týždenne / 5-6 days per week


Decembrové plány - posledný mesiac s možnosťou zamakať na sebe. Ale taktiež máte možnosť zrýchliť metabolizmus a ak naberiete kúsok svalovej hmoty cez sviatky môžete viac jesť lebo spálite viac kalórií. Win Win no nie :) . A k tomu ide štedrovečerná večera, silvestrovská party kde chce každý vyzerať čo najlepšie. A na nový rok začínajú  plesy a vtedy už riešiť rýchle diéty a brutálne cvičenia moc nepomôže len vystresuje telo.
 Tak hor sa do toho cvičenia slečny, dámy, ženy, páni , stormtroopers :D

Plans for December - the last month with possibility to work on your body. But also you can speed up metabolism and if you build up some  muscle mass - during the holidays you can eat more because they burn more calories. Win Win worth of think about it  :). And for Christmas Eve, New Year's Eve party where everyone wants to look the best is the only way ( or you can wear spandex). And the new year with balls season  is to late solve fast diet and brutal intense exercises - does not help only put stress on your body. So let's get into this exercise girls, ladies, women, men , stormtroopers :)

1. blogilates keď už som začala tak tento rok to dobojujem , po poslednom mesiaci moje bruško je perfektné ( nemám síce six pack ale to nie je môj ciel) ale je pevné a náznak muffintopu je preč ( dúfam, že cez Vianoce ho neobnovím), okrem toho aj zadok je oveľa pevnejši. No za mňa to funguje občas mi prekáža jej prejav ale jej cviky sú skvelé a účinné.

img src : blogilates.com
 
1. blogilates : Once I started so this year I finish it , after last month  my tummy is perfect , more lean stron beautiful  (I don't have six pack but  that's not my goal)  and hint of  muffintop is gone (I hope that at Christmas it does not come back), addition the ass is much stronger. Well for me it works sometimes hinder me her speech but the exercises are great and effective

2.Zuzka light jej HIIT a strength program mám už dlhšie pár krát som ho prešla je to masaker ale učinný a videa majú cca 10 min
2.Zuzka  light  HIIT and strength program iI have for quite a time and done it couple of times.It is a massacre but effective and videos are about 10 minutes

3. Joga na tu netreba zabudnúť
3. Yoga must for crazy days

* cvičenia: nie vždy cvičím striktne podľa plánu, niekedy si ich prehadzujem alebo urobím deň voľna, kde nie je - jednoducho treba počúvať svoje telo, ale čo vidíte odšktnuté je odcvičené :)

* Exercises: does not always work out strictly according to plan sometimes toss them or do a day off where it is not - simply you must listen to your body, but what you see is Unchecked it is done :)

Upravujete cvičenie pred Vianocami aby ste mohli viac jesť alebo to neriešite a na Nový rok si dáte predsavzatia , že budete cvičiť / schudnete/  ... ?
Do you modify exercises before Christmas so you can eat more or does not solve it and rather make  a New year's resolutions that you will  practice regularly/ go gym/ lose weight ...?

Thanks for looking and commenting! May the force be with you 

You Might Also Like

4 komentárov

  1. wow another awesome workout plan your workouts plan give me motivation to do something of course not so many as you do

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. thank you very much Anke, and it's great for me to hear that I motivate someone to be more active :)

      Odstrániť

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)