Workout plans October

20:23

Október podla môjho diára vyzerá ako veľká nekončia sa zabáva povinností - čiže veľmi dobrá šanca sa vyhovoriť, že na nič nemám čas. Ale našťastie ja to nemám vo zvyku, i keď to nebude kopec behania v krásnej farebnej prírode prípadne hodinové insanity workouty.

October by my diary looks like a big never ending stuff which need to be done with no free time - that is a very good chance for excuse to do nothing - no workouts because I do not have time. But fortunately I do not have a habit making pointless excuses so workouts but smart :) no long runs or hour of high intensity cardio like insanity.

 
Takže pre október som sa rozhodla sledovať plán blogilates - nemusím vymýšlať čo idem cvičiť a za celý týždeň precvičím všetko. Plus každé cvičenie je cca  10 min niektoré aj kratšie. Videá si rozkladám ráno odcvičím jedno, potom počas obednej pauzičky - jednoducho tých pár krát 10 min si nájdem.

So for October, I decided to do the schedule blogilates post every month - I don't have to think about  what I'm going to practice (and balance strength and cardio etc.)  for a whole week there is a plan - cardio and strenght for every body part . Plus every  workout is about 10 minutes, some shorter what is absolutely fantastic . I can do one 10 min in morning other during lunch pause on so on . Simply every time when I have window of opportunity.


A ak sa občas zadarí ísť sa trošku prebehnúť ale žiadne ciele tento  mesiac si nedávam lebo to fakt nemá zmysel .
And maybe in weekends I have time for some run or hike :) NO EXCUSES

Ako to riešite vy keď nemáte čas cvičiť? How do you deal with when you do not have time to exercise?

Thanks for looking and commenting! May the force be with you

You Might Also Like

25 komentárov

 1. I'm doing 10 minutes of exercise as well! Good luck! :]

  // ▲ itsCarmen.com ▲

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já bohužel nemám čas skoro vůbec a když ano, tak cvičím doma. At ti tvůj plán vyjde

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. aj ja teraz cvicim v podstate len doma lebo na nic ine nie je cas preto je toto super ze cvicenia su kratke a efektivne

   Odstrániť
 3. Páni, tak to ti moc držím palce, aby jsi plán dodržela :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem aj ja dufam vacsinou mam toho cvicenia ovela viac ale aj volneho casu :)

   Odstrániť
 4. uzasne velmi sa mi paci aka ste aktivna, a aj napriek nedostatku casu ste dokazali najst kompromis drzim palce a verim ze na konci mesiaca bude zhrnutie ako sa Vam darilo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Skvelý článok! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Taky cvičím spíš doma :).
  Beauty by K. - na mém FB najdeš soutěž :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ked clovek ma malo casu, cvicenie doma je proste zachrana

   Odstrániť
 7. máš to super rozmyslené :) ja by som tiež chcela znovu začať cvičiť, no musím popracovať na tom, ako to vtesnať medzi školu :/

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. dakujem podla mna planovanie je zaklad uspechu :) a drzim palce

   Odstrániť
 8. i love you dedication. i love working out and i seriously need it now too. I'd make plans and always end up having something happening.
  I need to just suck it up.
  Thank you for posting this, you giving me extra motivation. Good luck with you plans :)
  xo
  Sauniya | Find Your Bliss ♡

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Thank you, sometimes is hard to find motivation but it's wort it our bodies need to move. Good luck try to plan your workouts and maybe start with small short workout everything counts :)

   Odstrániť

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)