Lumea p.III

9:44

Tak a je tu ďalší Lumea update tento krát to zhrniem - ďalšie 3 ošetrenia ( týždeň 10,12,14).
Už v poslednom update som písala, že som videla obrovský pokrok cca 50 %  ochlpenia už nedorastalo - rozhodla som sa pokračovať ďalej v 2 týždňovom protokole.

So here is another Lumea update this time to summarize - the other 3 treatment (week 10,12,14).
Already in the last update I wrote that I have seen tremendous progress, about 50% have hair didn't grow back - I decided to continue in the 2-week protocol.


Najrýchlejší ústup všetkých chĺpkov som videla nad perou a na brade. Tam už po 5 ošetrení nedorastali ale pre istotu som pokračovala ešte 12 týždeň, keby si to nejaké chlpký chceli rozmyslieť.

The fastest progress  I saw above the lip and chin. There after 5 treatments didn't grow back (none) but for sure I continued in 12th week, if some hairs decide to grow .

Podpazušie a ruky tam mizli asi približne rovnakým tempom. Čo som si všimla, že od 5 ošetrenia som tie záblesky trochu pociťovala ale nič bolestivé - jednoducho stále to nemá na vosk. Po 7 ošetrení ešte zo pár chĺpkov v podpazuší dorastá ale sú veľmi jemné a je to možné, že sú to tie v tom štádiu, čo už musia len vyrásť a vypadnúť.

Armpits and hands there probably disappeared around the same time. What I have noticed that the 5 treatments I felt those little flashes but still not painful - simply if anyone used wax know what hurts. After 7 treatmentsalmost all hair gone but  in the armpit very few of them - but they are very soft and it is possible that they are at that stage, which already must only grow and fall out.

                                                                      img source-www.philips.sk
No a na záver nohy a bikini tam sa mi to vidí, že to ide pomalšie. Neviem či je to tým, že je to väčšia plocha alebo niečím iným ale na bikinách tie chĺpky sú jednoducho silnejšie ( na túto oblasť je špeciálny nástavec). Po 7 ošetreniach, na nohách ešte pár chĺpkov dorastá  asi 10 %  ale už sú minimálne viditeľné a bikini sú na tom tak isto. Toto je je jediná oblasť v ktorej ešte pokračujem po 2 týždňoch . V ostatných oblastiach prechádzam na udržiavací protokol a to je ošetrenie raz za 4 - 6 týždňov.

And finally there are legs and bikini  area and here it seems that the progress is slower. I do not know, if it's because it's a larger area or anything else, but in bikini area hairs are simply stronger . After seven treatments on the legs is still a couple of them about 10 % but they are least visible and bikini to do so as well. This is the only area in which still continue after 2 weeks. In other areas, I am going through the maintenance protocol and it's treatment every 4-6 weeks.

Môj celkový názor: Lumea funguje možno v niektorých oblastiach to ide trošku pomalšie ale ide to. Rozdiel je už viditeľný po 2 použitiach a potom už len a len lepšie. Používanie je jednoduché, dokonca aj rýchle ( proste si nájdete ten svoj grif a ide to ). Jediná nevýhoda neošetríte celé telo na jedno nabitie ak používate 5 stupeň, ale to je také zanedbateľné. Ďalší update by som chcela napísať v decembri ako to vyzerá a potom asi po roku :) Za mňa je to mega veľká spokojnosť, radosť a všetko dokopy - každá žena si vie asi predstaviť, keď už proste nemusí riešiť ochlpenie - jediný problém môže nastať len vtedy ak sa ochlpenie vráti do módy :) Pre mňa je to skvelá investícia, neľutujem ani jedno euro , áno je drahá ale funguje a ak je to na celý život proste stojí o za to.
 
My overall opinion: Lumea works in some areas it goes a little bit slower but still you can see progress. The difference is already noticeable after 2 using and then it's only better. It is easy to use, even fast. The only downside you can't treat the whole body on a single charge if you use a 5 grade, but it is also negligible ( for me). Next update I would like to write in December how it  looks, and then after about a year :) ( if they are really gone). For me it's a mega great satisfaction, joy and everything together - every woman  can probably imagine, when you don't have to think about hairs  - the only problem that can in future occure is, if the body hair come back into fashion :). For me it's worth of every euro it's pricy I hear you but if this is really for life totally worth it.

Thanks for looking and commenting! May the force be with you  
 *I purchase this  product by myself   You Might Also Like

11 komentárov

 1. super,že som natrafila na tento článok, lebo ho chcem na vianoce :) zlatá, že problém nastane jedine ak sa ochlpenie vráti do módy :D idem si pozrieť ostatné články k tomu, neviem, či si to niekde spomínala, ale zaujímalo by ma, koľko stojí to svetlo? To treba časom vymieňať, či?
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. cena je okolo 499 a ja som kupovala DM, kde som použila produktový joker 25% a ešte zľavu na celý nákup 10 %
   svetlo netreba vymienať táto Lumea má 150 000 zábleskov, na jedno nabitie je to 360 zábleskov ak sa používa 5 stupeň, takže by to malo vydržat celkom dlho ( a myslím, že philips ani nerobí na vymieňanie to robila rowenta )

   * a ďakujem za pripomienky snažím sa aby texty boli ľahko čitatelné ale mám zopár dys, takže je to zábavka a sama niekedy formulujem myšlienky, že ľudia na to musia byť zvyknutý - sa predbieham a tak.Ale pracujem na tom

   Odstrániť
 2. tak nad touto masinkou som uvazovala uz dlho a vdaka Vam je rozhodnute co si kupim k narodeninam

  OdpovedaťOdstrániť
 3. I've seen a lot of advertisement for this product but been a bit skeptical. I would like to try it but have no idea how it would react to dark skin tone, with melanin etc.. and it's quite costly, so i don't want to waist my money try it and then not like it. Thank you for sharing your detailed and honest review on this product.
  Have a lovely weekend :)
  xo
  Sauniya | Find Your Bliss ♡

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. yeah thank you but I am afraid this only works for fair skin , on picture you can see chart of suitable skin tones

   Odstrániť
 4. Lovely post! Maybe we could follow each other on GFC and instagram @djonovic_milica? If yes, follow me and I follow back as soon as I see it.
  Let me know with a comment on my Blog

  http://intonezzee.blogspot.com/

  kisses

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Hodně jsem nad tím přemýšlela a jediné co, tak mě stále odrazuje ta cena, i když se to jak koukám dost vyplatí:)
  Simushka in Bubblegum

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. cena je vysoka ale ak nakupujes v DM odporúčam produktový joker a zlavu na celý nakup dosť to skresá za taku nikde nezoženieš :)

   Odstrániť

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)