Dermaton gel

7:43

Tak toto je ďalší produkt z kategórie pre mňa HOLY GRAIL.  Tento gél je všestranný - dá sa použiť naozaj na všetko na čo Vás napadne a hlavne funguje.
So this is another product of the category for me the Holy Grail. This gel is versatile - it can be used to really for everything that comes to mind and  most important it  works.


energy. sk :
Extrakt z granátového jablka poskytuje pomerne veľké množstvo karotenoidov, ktoré eliminujú voľné radikály v horných vrstvách pokožky. Extrakt tým bráni starnutiu kože. Spolu s bambuckým maslom a barbadoskou čerešnou poskytuje pokožke značné množstvo vitamínov (A, B, C, D, E, F), ktoré urýchľujú metabolizmus kožných buniek a pomáhajú rovnomerne odbúravať podkožný tuk, čím pôsobia proti celulitíde. Jojobový olej poskytuje pokožke vysoko hodnotnú voskovú vrstvu s vysokým podielom nenasýtených mastných kyselín. Je veľmi blízka prirodzenej voskovej vrstve, ktorú produkuje samotná pokožka. Lanolín má podobné účinky, no pôsobí v hlbších vrstvách, kde umožňuje zdravé obnovenie krycích buniek kože. Extrakt z aloe vera má za úlohu hydratovať pokožku a je hlavnou hybnou silou regenerácie kože ako celku. Zároveň má chladivé a protizápalové účinky. Extrakt zo zeleného čaju opäť slúži proti prípadným zápalom a aktivuje tukový metabolizmus v hlbších vrstvách kože, bráni vzniku celulitídy. Extrakt z echinacey purpurovej pôsobí proti infekčným pôvodcom – vírusom a baktériám. Zároveň upravuje imunitnú reakciu kože a je účinný proti alergickým prejavom, ktoré sa môžu vyskytnúť na koži. Pantenol poskytuje koži potrebný vitamín s protizápalovými, regeneračnými a upokojujúcimi účinkami. Tokoferol-vitamín E poskytuje ochranu proti oxidácii a spolupôsobí proti starnutiu pokožky.

Pomegranate extract provides considerable volume of carotenoids that eliminate free radicals in upper layers of the skin, thus retarding the ageing of the skin. Together with shea butter and Barbados cherry it gives the skin many vitamins (A, B, C, D, E, F) that speed up metabolism of skin cells and help to eliminate subcutaneous fat. This helps in fight against cellulite. Jojoba oil provides the skin with a valuable wax layer containing high volume of unsaturated fatty acids. This layer is very close to a natural wax layer produced by the skin itself. Lanolin has similar effects but works in deeper layers in which it ensures condition for healthy regeneration of epithelial cells of the skin. Aloe vera extract moisturizes the skin and it is a main driving force of the skin regeneration. At the same time it has cooling and anti-inflammatory effects. Green tea extract has also anti-inflammatory effect and activates fat metabolism in deeper layers of the skin, thus preventing the development of cellulite. Echinacea extract acts against infectious agents, viruses and bacteria. At the same time it regulates immune response of the skin and is effective against allergic manifestations that may occur in the skin. Panthenol provides the skin with a necessary vitamin with anti-inflammatory, regenerative and soothing effect. Vitamin E (in a form of tocopherol) protects the skin from oxidation, thus taking part in retardation of the skin ageing.  

Ako vidíte zloženie je nabité len super vecami. Začala som ho používať na drobné ranky, ktoré sa mi zle hojili a zafungoval perfektne. Pri tom som si všimla, že miesta na ktoré som gél aplikovala sú hydratované a veľmi hebké na dotyk. Takže som ho začala používať po holení/ depilácie a bol to len a len úspech - prestali sa mi tvoriť typické podráždenia/ zapálené miesta.
Potom som sa rozhodla poriadne preštudovať leták, na čo ho ešte odporúčajú. Celulitída - hmm, no tú nemám takú hroznú ale keď stlačím kožu tak vidno ten prvý stupeň. Tak som testovala 4 mesiace ( ja neočakávam, že produkt za 2 týždne všetko vygumuje na takéto zázraky neverím a po toľkých rokoch a produktoch, ktoré tu boli hádam už ani Vy). Používala som 1 krát denne a mierne som premasýrovala problematickú partiu, samozrejme občas som aj zabudla aj viac dní ( áno buďme úprimný sme len ľudia) a vidím fakt skvelý posun.
Brácho to má odskúšané po holení a hlavne ako záchranu po opaľovaní ( ktoré nebolo plánované).
Pre mňa je to proste skvelý produkt a pred dvoma týždňami ma prijemne znova prekvapil- mala som alergickú reakciu a kožu som natierala fenistilom a miesto bolo mega opuchnuté takže koža dostala poriadny zaberák - po zmiznutí opuchu  ( fenistil a tona antihistaminik) som mala kožu takú presušenú a hlavne veľmi bolestivú na dotyk - toto za  dni poctiveho mazania skvele vyriešil problém.

How do you see the ingredients list  is full with  great things. I started to use it for small wounds that healed very slowly and it worked perfectly. In doing so, I noticed that the places to which I applied the gel was hydrated and very soft to the touch. So I started using it after shaving / depilation and it was only just a success -  a typical irritation/ after shave rashes no more.Then I decided to properly study the leaflet that what are recommended. Cellulite - hmm, well I do not have such a dreadful/ visible but when I press the skin I can see the first stage. So I tested for 4 months (I do not expect the product after two weeks will erase everything - on such miracles I do not believe after so many years and the products on the market  it's clear such miracle doesn't exist). I used 1 times a day and I massage slightly problematic areas, of course, sometimes I  forget the one sometimes more days (yes, let's be honest, we are just people) and I see really great shift. Bro tested it after shaving and especially as rescue after sunbathe (which was not planned).

Dermaton milujem doma mám vždy zásobu (ako môžete vidieť), lebo pre mňa funguje a zatiaľ každý kto odskúšal ( brat, mamča , známy, kolegyne) bolo z ich strany len nadšenie. Takže ak budete mať možnosť niekedy odskúšať, vrelo odporúčam je to veľmi všestranný pomocník. Keď cestujem čo sa týka krémov beriem len toto - perfektný na tvár - hydratuje dokonca predchádza akné, neupcháva póry ( moje sú na to fakt dobrý tester), skvelý na telo, po opaľovaní, malé popáleniny, ranky, suché miesta , ekzémy ( skúsenosť známej), celulitída . Ešte by som to mala na vlasy odskúšať :) ktovie. A posledná vec neobsahuje parfém.

 I love dermaton and have  at home stock because it works for me, and so far everyone who test it (brother, mom, acquaintances, colleagues) everybody was just thrilled. So if you ever have the opportunity to test - highly recommend it -it's very versatile helper. When I travel in terms of creams I take only this - perfect for the face - moisturizes even prevent acne, does not clog pores (mine are really good tester), great body lotion, after sunbathing, minor burns, rashes , dry spots, eczema, cellulite. I should probably test it on my hair who knows :) And the last thing does not contain perfume so great for sensitive skin.

 
13,- €   100 ml

Ingredients: Aqua, Glycerin, Decyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Petrolatum, Dimethicone, Lecithin, Glyceryl Stearate, Lanolin Alcohol, Dimethiconol, Punica Granatum Extract, Stevia Rebaudiana Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract, Malpighia Glabra Fruit Extract, Echinacea Purpurea Extract, Caprylyl Glycol, Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Phenylpropanol, Glyceryl Caprylate, Carbomer, Panthenol, Bisabolol, Ubiquinone, Tocopheryl Acetate, BHT, Sodium Citrate.

Máte aj Vy takéhoto všestranného záchrancu ( sem sa s radami :) ) ?
Do you have also in your arsenal so versatile product ( share your holy grail products) ? 

Thanks for looking and commenting! May the force be with you  
 *I purchase these  products by myself

You Might Also Like

21 komentárov

 1. I definitely need something like this in autumn!
  KireiKana

  OdpovedaťOdstrániť
 2. I have never heard of this brand. This product seem amazing.

  FANAA'S BEAUTY BLOG

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. unfortunately it is not very well known brand and they have amazing things

   Odstrániť
 3. Great products, lovely blog:)
  Would you like to follow each other? I always follow back:)
  kisses

  https://irreplaceable-fashion.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tento produkt poznam a je naozaj vyborny ked ja preferujem viacej olej

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. olej je tiez skvely ale mne akosi viac sadol tento gel

   Odstrániť
 5. I have never heard of this product before. Thanks for sharing, it sounds rather fascinating!
  x Rivania | The Glam Unicorn

  OdpovedaťOdstrániť
 6. I've actually never heard of this brand before, so thank you for introducing us to it! It does sound pretty amazing. :) <3

  Kay
  http://www.shoesandglitter.com/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. I am very happy that I introduce something unknown :) thanks for stopping by

   Odstrániť
 7. Produkt nepoznám no vyzerá byť fakt skvelý. ;)

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 8. O tomhle produktu jsem ještě neslyšela, ale vypadá opravdu povedeně, takové všestranné produkty se doma vždy hodí :)
  Lovely imperfections

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jj všestrannz produkt na všetko je skvely ako napr aloe to je tiež pre mňa špica

   Odstrániť
 9. I never heared about this looks really like small miracle worker

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Interesting products.

  https://mygreenshopping.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)