Emties vol.2

14:57

1. Alverde Clear gesichte krém / facial cream (30ml)
Tento krém je mojou dlhoročnou stálicou som sním nesmierne spokojná. Skúšala som biodermu, Vichy na takehoto druhu a toto funguje najlepšie. Je síce pravda, že odkedy som upravila stravovanie tak aj pleť sa vylepšila, čiže už nepotrebujem ťažké kalibre. Krém je skvelý, mierne zmatní, predchádza zápalovím aktivitám na tváry, má skvelé zloženie + vegan .
-kúpin znova, už je aj v obehu ďalší 

This cream is my long-time favorite, I am extremely satisfied with it. I tried Bioderma, Vichy on this kind problems and this works best. It is true that since I change my eating my skin significantly improved, so I do not need heavy duty products. The cream is great, slightly mattifying, prevents inflammatory activities on face, has great ingredients + vegan. 
-will buy again, already have another package in use


2. Alverde sprchový gél  / shower gel (250 ml)
Alverde sprcháče sú pre mňa stálicou. Sú skvelé, krásne voňajú, majú taktiež dobré zloženie ( prekvapivé však alverde a dobré zloženie). Jediná nevýhoda, že nie je až taký veľký výber druhov ale inač spokojnosť.
-kúpim znova , tento krát iný druh

Alverde shower gel for me is another fixed star. They are great, nice smell, also have good ingredients (surprising alverde has good ingredients list). The only downside to that is not so many kinds like other brands but  otherwise love it. 
-will buy it again, this time a different kind
3.Sebamed clear face pleťová voda / facial toner (150 ml)
Druhé balenie,som spokojná ale nie nadšená. Nie je to moja milované neutrogena so salicyovou kyselinou ale toto funguje celkom tiež . Síce obsahuje alkohol ale nevysušuje pleť, čo pripisujem uhorkovému extraktu a taktiež obsahuje pantenol, ktorý pomáha s hojením.
-už nekúpim znova, hľadám niečo lepšie :)

The second package, I was satisfied but not thrilled. It's not my beloved NEUTROGENA with salicylic acid, but this works . Although contains alcohol but does not dry skin, which I attribute to the cucumber and panthenol, which helps with healing.
-I'm not buy again, looking for something better :)

4.Energy Dermaton gel (100ml)
Tak toto je pre mňa produkt z rady "stätý grál" . Ošetruje pokožku vhodný na tvár ( neupcháva pory, hojí, hydratuje ...) aj na telo, pôsobí proti starnutiu, perfektne rieši ak sa vysipete (nejaká alergická reakcia), suché miesta, malé ranky, vyrážky po holení, depilácii. Taktiež je skvelé po nadmernom slnení. Obsahuje také super veci ako : Extrakt z granátového jablka ,Extrakt z aloe vera, zo zeleného čaju, , z echinacey purpurovej, pantenol, Tokoferol-vitamín E, bambucké maslo a barbadoskú čerešnu.
-kúpim znova ( doma mám zásobu 4 balení) skvelý výrobok, ktorý si zaslúži samostatnú recenziu

So this for me is the product of a series  "Holy Grail". Cares for the skin, suitable for the face (does not clog pores, heals, moisturizes ...) and on the body, anti-aging, perfectly solves strange rashes (an allergic reaction), dry place, small wounds, rashes after shaving, depilation. It is also great for sunburn. It has in ingredients  super things like pomegranate extract, aloe vera extract, green tea, Echinacea purple, panthenol, tocopherol vitamin E, shea butter and Barbados cherry. 
-will buy it again (I have at home supply 4 pack), I can't count how many I used, great product that deserves a separate review

5.Loreal absolut repair lipidium mask (200ml)
Kúpené na doporučenie mojej kaderníčky, a musím povedať, že toto je naozaj skvelé. Bola som skeptická, lebo som skúšala klasické loreal masky z drogérie a to bolo sklamanie. Ale toto je naozaj skvelé a moje vlasy začinajú prímať ospravedlnenie. Takže ak ma niekdo mega zničené, suché vlasy vrelo odporúčam.
-kúpim znova, už mam dalšie balenie a nabudúce kúpim rovno veľkú buksu -500 ml balenie 

Purchased on the recommendation of my hairdresser, and I must say, that this is really great product. I was sceptical because I tried Loreal traditional masks from drugstores and it was disappointing. But this is really great and my hair starts accept apologies. So if someone has very damaged, dry hair highly recommend.
- will buy it again, I already have second package and next time will buy large 500 ml packing 

6.Balea shaving gel (150 ml)
Klasika, ktorá nesklame verím, že toto je jedno z mojích predposledných balení, ktoré kupujem. (ano lumea zaberá a ja jasám). Osobne nevidím rozdiel medzi drahšími gélmi od iných značiek.
-kúpim znova kým budem potrebovať :) 

Classic, that doesn't disappoint, I hope that this is one of my last packaging ( yes, Lumea start working like a charm). I don't see diffarence between this one and more pricy ones (Venus,...)
-will buy till I don't need it anymore

7.Himalaya peel off mask (75ml)
Himalaya masky mám veľmi rada a toto je moja zlupovacia obľúbenkyňa, ktorú si doprajem aspoň raz do týždna alebo ak som mala príliš veľa produktov cez deň na tváry, ako perfektné dočistenie. Rovnako dobrá zlupovačka je aj z ryoru ale tú nie je všade dostať a aj cena je vyššia. Takže keď funguje táto rovnako skvele nie je čo riešiť.
-kúpené 

Himalaya masks are one of my faves and this peel off is brilliant. I use it  at least once a week or if I had too many products on the face during the day I use it as perfect final purification. Equally good it is the peel off from  RYOR but is not sold everywhere and price is higher . So if this works as great as ryor one why buy more pricy.
-I already have another package

 8. Nivea repair šampón (250 ml)
Po prvých umytiach to vyzeralo OK ale  nie je to veľmi priemerný šampón . A ak máte zničenejšie vlasy tak Vám stým moc nepomôže. Plus obsahuje sulfáty a PEGy. ( ja osobne nevravím, že ich nepoužívam ale rozhodne sa snažim minimalizovať postupne tieto zložky v kozmetike, ktorú používam).
- nekúpim znova

After the first washes it looked OK but it's very average shampoo. And if you have more damage hair so you expect improvement and more care doesn't deliver. Plus it contains sulfates and PEGs. (Personally, I'm not saying that do not use them but decided to gradually  to minimize these ingredients in cosmetics I'm using).
- will not buy again


9. Oriflame púdrová linka powder eye liner (0,7 g)
Tak na toto som sa veľmi tešila a bolo to mega sklamanie. Za prvé mega sa práši, čo je ok je to púdrova linka. Pri aplikacií ju máte všade pod očami, na zvyšku tváre ( aj keď najprv spravíte oči a potom zvyšok tváre), opadáva, nedrží. No malá katastrofa. Ani artdeco báza , ktorá dokáže udržať na mieste väčších šibalov si nevie stýmto rady. Snažila som sa rôzne dať šancu lebo to mohla byť skvelá vec ale bohužial.
-nekúpim rozhodne nie

So for this I was looking forvard but it was mega disappointed. First, is extremely dusty, what is kind da acceptable - Powder line. When applying you have it everywhere under the eyes and the rest of the face (even when you do eyes first and then rest of the face), doesn't last, does not hold. Not a small disaster. Neither artdeco  base that manages to hold everything on place simply doesn't help. I tried to give a chance many times  because it could be a great thing but unfortunately NO.
-never buy again NEVER


Máte skúsenost s nejakým z týchto produktov? Do you have any experience with these products?

Thanks for looking and commenting! May the force be with you  
 *I purchase these  products by myself   

You Might Also Like

18 komentárov

 1. Najviac ma zaujal sprcháč od Alverde, po ňom sa popozerám. :)

  Pozývam teba a tvoje čitateľky na súťaž:
  http://rebelliouslily.blogspot.sk/2016/07/zmen-svoj-zivot-s-fitlist.html?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
 2. I haven't tried any of these :-) but I am always on the lookout for new products so will definitely give them a try!
  xoxo
  http://gingersnaphattie.blogspot.fr

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Great products!
  Thanks for your comment. Do you want to follow each other on GFC or G+ ?
  Please follow me and I´ll follow back...
  xx
  Coco and Jeans by Marisa

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nice products.
  Thanks for your comment. Following on G+ and GFC
  xx
  Coco and Jeans by Marisa

  OdpovedaťOdstrániť
 5. I like some products from Alverde a lot!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. awesome I think alverde has plenty of great products

   Odstrániť
 6. I love painting! Havent tried with this but its a good tip!
  Would you like to follow me by GFC? Let me know with a comment in my blog! This way we can support each other.
  Thank you dear,
  xoxo from Brazil
  Bee
  https://ateliedabee.blogspot.com.br

  OdpovedaťOdstrániť

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)