Spiron (energy)

19:31

Máme tu ďalšieho obľúbenca od firmy Energy a to Spiron.

Výrobca:

Spiron je bioinformačný prípravok v spreji obsahujúci harmonickú kombináciu éterických olejov.
Dezinfikuje a osviežuje prostredie, podporuje psychiku. Je vhodný pri respiračných infekciách, dajú sa ním ošetriť drobné rany. Odpudzuje hmyz.


Bioinformácie
sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Charakteristickými rysmi nášho veku sú stavy úzkosti a depresie. Presvedčivý dôkaz o tejto skutočnosti poskytujú údaje o rastúcej spotrebe upokojujúcich látok a stimulantov. Je dobre známe, že tieto prípravky majú pri dlhodobom užívaní negatívny vplyv na organizmus. Naproti tomu niektoré éterické oleje a ich vonné kompozície dokážu prirodzenou cestou pozitívne ovplyvniť centrálny nervový systém (vdychovaním sa aromatické látky veľmi rýchlo dostávajú cez steny pľúcnych komôrok do krvného obehu), a cez neho aj mnohé fyziologické funkcie.
Éterické oleje súčasne dokážu dokonale dezinfikovať ovzdušie. Napríklad dvojpercentný roztok eukalyptového oleja dokáže po rozprášení zahubiť až 70% lokálnych stafylokokov vo vzduchu. Dobré účinky má aj pri rôznych vírusových ochoreniach, ako sú osýpky, šarlach, herpes a chrípka. Na vírus chrípky výborne účinkuje aj lemongrasový olej. Takéto oleje a ich komplexy môžeme použiť ako antiseptikum ovzdušia pri rôznych vírusových ochoreniach, keď potrebujeme predísť kvapôčkovej nákaze ďalších osôb.
Spiron obsahuje množstvo kvalitných prírodných esencií, ktoré pôsobia antisepticky a hojivo.

Energetické pôsobenie Spironu podľa princípov TČM
Spiron ovplyvňuje najmä energetickú dráhu pľúc, srdca, hrubého čreva a žalúdka.

Účinky a použitie Spironu
 • upokojuje činnosť nervovej sústavy, tonizuje organizmus a osvedčuje sa pri psychických problémoch
 • pomáha pri bolestiach hlavy
 • vhodný na navodenie pokojného a priateľského prostredia (rokovania, návštevy)
 • vytvára dobrú atmosféru pred zaspaním, zlepšuje zaspávanie a kvalitu spánku
 • vhodný na akútne použitie v prípadoch žalúdočnej alebo srdcovej neurózy, nervozity, trémy, rozrušenia, vyčerpania a mdlôb
 • dezinfikuje účinne prostredie a bráni rozširovaniu kvapôčkovej infekcie
 • uľahčuje dýchanie a posilňuje imunitu pri infekčných ochoreniach horných dýchacích ciest, zmierňuje kašeľ a prejavy bronchitídy a astmy
 • osviežuje vzduch (vhodný najmä v zafajčených priestoroch)
 • dá sa použiť na dezinfekciu rúk alebo akýchkoľvek predmetov (napr. detské hračky)
 • dezinfikuje drobné povrchové poranenia kože
 • celkovo stimuluje organizmus a posilňuje energetickú ochranu tela
 • odpudzuje hmyz (komáre, vši, pavúky), uľahčuje odstránenie kliešťa
(informácie zo stránky energy)
Tak toto bol môj musím mať počas zimnej sezóny keď všetci naokolo boli chorí. Slúži naozaj skvele na dezinfikovanie ovzdušia. Počas choroby sa pri ňom lepšie dýcha.
Ďalej ho používam keď som unavená ta krásna aróma ma nakopne a v práci sa pokračuje hneď ďalej ľahšie.
Taktiež si ho každý večer striekam na vankúšik aby sa mi spalo ako v bavlnke.

A teraz počas týchto horúcich dňoch k tomu komáre na každom rohu a iná lietavá štípuca  háveďa, som spiron  odskúšala ako repelent a som naozaj milo prekvapená a nadšená hlavne tým, že nemusím na seba striekať žiadne agresívne chemikálie a k tomu prijemne vonia.

Pred 3 dňami na uštipla nejaká mrcha pravdepodobne komár, strekla som si na štípanec spiron, miesto ma hneď prestalo svrbieť . V tomto využití som objavila malý poklad ,keďže u mňa sa každý štípanec premení na škaredú ranku ktorá sa hojí týždeň aj dva a teraz po 3 dňoch ani neviem, že ma niečo uštiplo.

A naozaj skvele pomáha pri bolestiach hlavy.

Cena je síce vyššia ale rozhodne to stojí za to 16,9 €

Tento produkt Vám môžem len a len doporučiť všetkými 10. 

Thanks for looking and commenting! May the force be with you


 *I purchase this product by myself

You Might Also Like

0 komentárov

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)