Oriflame Studio Artist pressed powder

17:00

Kompaktný púder v praktickom a elegantne čiernom balení.


Výrobca:
 Buďte si isá, že vaša pleť bude odteraz nalíčená dokonale! Kompaktný púder Studio Artist so svetlo rozptyľujúcimi pigmentmi zamaskuje jej nedokonalosti, jeho jemná textúra splynie s pleťou a dodá jej prirodzený vzhľad bez zhlukovania sa a zvýrazňovania vrások. Pleť bude príjemná na dotyk, bude žiariť krásou, bez neželaného lesku. 8 g
Dostupný v 3 odtieňoch : light,medium , dark

Ja používam najsvetlejší odtieň a som sním absolútne spokojná. Make up fixuje perfektne, okolo 15 sa prepudrujem a je to v klídku. Jeho krycie schopnosti osobne nemám odskúšané ale mierne farebne nedokonalosti dokoryguje perfektne (v lete ho používam ako fix pod opaľovák a medzi to si nedávam make up preto mi aj vyhovuje ze nemá žiadne SPF).
Vyzerá skvele a nevytvára dojem omietky.

Pre:
  • cena a dostupnosť
  • dobrý výber z odtieňov dokonca aj pre naozajstné bledule
  • dlhotrvajúca fixácia
  • prirodzený matný finish
Proti:
  • v príliš veľkých horúčavách 30+ sa začína zhlukovať a vytvárať mierne mapy  (ale to mi robí len pod bioderma photoderm 50+ SPF )


Pressed powder in a practical and elegant black package.

Producer: The confidence of looking perfect! Studio Artist Powder is perfect for setting your make-up or touching up during the day. Light diffusing pigments blur imperfections and its ultra fine texture flawlessly blends with your skin for a natural look, without caking or settling into fine lines. It looks natural, it feels spectacular and it will leave your skin luminous and shine-free. 8 g.

Available in 3 shades: light, medium, dark

  I use the lightest shade and I am absolutely pleased with its. Make up is perfectly fixed, around 3pm I need to repowder my skin.I don't know a lot of about his cover skills but  during summer I use him with sunlotion (bioderma photoderm 50+) and then  I just fix it with this powder and then it corects small imperfection. Works like charm.

It looks great and does not create unnatural impression.


Pros:
  •  price and availability
  • good range of shades, even for a real fair skin
  • prolonged fixation
  • natural matte finish
Cons:
  •    start melting in high tempretures and create maps
 
   Thanks for looking and commenting! May the force be with you


 *I purchase this product by myself

You Might Also Like

0 komentárov

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)