December and January in pictures

18:02

Prvý článok tohto roku, síce až vo február ale január bol jednoducho šialený. Mala som na pláne nove články a nový systém , nuž ale nebolo to možne.  2 januára som sa náhle musela presťahovať kopec vecí okolo toho, potom žiaden internet a na koniec ma dostala tá úžasná chrípka :)

The first article of this year, although is already Februrary but Janurary  was very crazy. I had in plan new articles and new system well but it was not possible. 2 January I had to  suddenly  move , a lot things needed to be done around this change, then no internet and in the end I got that wonderful flu :) ( week and half in bed )

Nevadí som späť. Tento mesiac ešte neviem ako pravidelne budú články ale aspoň jeden za týždeň určite bude :) Ďalej plánujem každý mesiac publikovať recenzie na 2 zaujímavé kozmetické produkty, recenzie kníh raz do týždňa a kedže som dostala kopec mailov, že by ste chceli vidieť nejaké kresby čmáraničky a kaligrafiu (jednoducho nejakú inšpiráciu ) tak aj to bude zahrnuté raz za dva týždne ako sketchbook post ( uvidíme ako sa uchytí). A fitness inspiracia / plan na novy mesiac ostáva.

Never mind I am back. I don't know how many articles will be this month and also won't be very regular ( bare with me) but I hope at least one per week should be possible :) Then I intend to publish every month  2 reviews of interesting cosmetic products, book reviews once a week since I got lot of mails that you would like to see some drawings, doodles and calligraphy ( just some inspiration) So this will be included - every two weeks as SketchBook post (see how the fixtures). Also every month fitness inspo / plans.

Inakšie Január okrem veľkých zmien a nových začiatkov je krásny. Konečne poriadna zima s kopcom snehu, jednoducho radosť pozrieť von z okna. A nielen to ísť von sánkovať, lyžovať a stavať aj snehuliaka (na to nikdy nebudem stará ). Najkrajšie je vidieť malé deti ako sa radujú z toho snehu a myslím si , že aspoň z polovice by sme sa mali tak radovať tak ako oni, brať si z nich príklad.

Otherwise  January except of major changes and new beginnings it is beautiful. Finally we have winter with a lot of snow , it's just joy to look outside of the window. Not only that, go out sledges, skiing or building snowmen  (I'll never be too old for this) .Most beautiful is seeing little kids how to rejoice in the snow and I think that at least half, we should rejoice as they do.

                                                             skvelý čaj / amazing tea


      nočné hranie :)  / night playing

                                                  darček odo mňa pre mňa / gift from me to me :)


Nočná Banská Bystrica jednoducho nádherná, najradšej by som sa kocala celý večer. Škoda, že bola taká zima / Banska Bystrica at night simply stunning
 star wars :D gift for nerdy kids me and bro got the same :) yeah and we know we are adults
 

                   Utužovanie súrodeneckých vzťahov :)  / Improving siblings relationship :)

Aký bol Váš január ? How was your January?

Thanks for looking and commenting! May the force be with you 
 
You Might Also Like

10 komentárov

 1. skvelé fotky. :) môj január bol rýchly a plný učenia :D xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super článek, taková vzpomínka na Vánoce :).

  Budu ráda, když se podíváš ke mě na blog :).
  Beauty by K.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. no cooožeeee, ta star wars sada je boží! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. já se teda přiznám, že vůbec nečtu, ale jak jsem uviděla tu knížku s nápisem černý humor, tak tu si asi fakt koupím po mé dlouhé čtecí prokrastinaci :D..
  www.andie-chambers.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak knižka čierny humor je super hlavne keď má človek náročné obdobie

   Odstrániť

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)