VUCH wallet

8:41

Počas Black Friday som predsa len neodolala a niečo malé si objednala. A bola to peňaženka Vuch dots collection , už dlho som po nich pokukovala a veľmi sa mi páčil dizajn.  Celkovo celý koncept, hravosť a ešte sa do nej zmestí kopec kariet, tak prečo nie. 

During Black Friday, I nevertheless could not resist a small purchase. And it was Vuch  wallet - dots collection, I was thinking about this for a while , I really liked the design. Overall, the whole concept, playfulness was for me interesting so why not.


  Vuch-ka prišla veľmi rýchlo a  pri vybalení na mňa vykukla jednoduchá ale zaujímavá krabička s modrou mašľou ( plusové body). Hneď na vrchu bola elegantná kartička, ak náhodou stratíte peňaženku. Okrem toho v krabičke bol ešte letáčik ako sa správne starať o vašu novú priateľku peňaženku. 

Vuch-ka came quickly and during unboxing I saw simple but interesting box with a blue ribbon (plus points). Right at the top was an elegant card, if you lose your wallet accidentally ( you write down your info and hope someone will return it) . In addition,  in the box was a leaflet how to properly care for your new girlfriend wallet.

Trošku ma zaskočila jej veľkosť je naozaj veľká, farba úžasná a vnútri krásne veselé bodky. Len ako som ju začala lepšie obzerať tá kvalita no nič moc. Momentálne sa ceny pohybujú cca 15 eur bez poštovného ale aj tak. A navyše priehradka na mince je tak blbo umiestnená, že z nej loviť drobné je skúška nie len pre Vás v obchode ale aj chudáka predavača prípadne ľudí za Vami.

I was a little bit surprised by its size is really big, wonderful color and beautiful cheerful dots inside ( love it). But when I was looking closely and also feel in hands - the quality - simply bad. Currently, the price ranges from approximately € 15 excluding postage . Another thing , coin pocket is positioned so stupid that getting coins from it is heroic quest for you.

No peňaženka sa mi veľmi páči ale ta kvalita je poslabšia. Verím, že firma zapracuje na kvalite lebo má skvelý nápad a dizajn ( aj keď cena pôjde hore). Peňaženka je kúsok, ktorý používam veľmi často ( asi ako väčšina z nás) preto potrebujem čo aj niečo vydrží. Nie som taká bohatá aby som si každý mesiac kupovala novú peňaženku :)

Well, I really like it but the quality is not so great. I hope that the company will work on quality because it has a great idea and design (and even though  price will go up). Wallet is a piece that I use very often (probably like most of us), I need something which will last. I'm not so rich that I bought every month a new wallet :)
Máte skúsenosť s Vuch (peňaženky alebo ich tašky) ? Do you have experience with Vuch products?

Nezabudnite na giveaway
Don't forget for giveaway 

Thanks for looking and commenting! May the force be with you  
 *I purchase this  product

You Might Also Like

11 komentárov

 1. Vypadá zajímavě, žlutá není můj styl , ale ty puntíky uvnitř jsou roztomilé.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ta je krásná! Takovéhle hravé barvy jsou bezva:-)
  Rozka's my name

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Peňaženka je veľmi pekná. Páči sa mi, že nemá zaujímavú farbu iba z vonka, no zaujímavý design je spravený aj zvnútra a navyše je veľmi praktická. Má veľa priehradok na karty, čo by sa mi veľmi páčilo :)

  Čo je dobré to musím mať aj s novou vianočnou GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 4. this wallet is beautiful, love it
  www.mssparkleandglow.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zkušenost nemám ale sleduji je na FB a hrozně se mi jejich nabídka líbí :).

  LenaČerge

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Wonderful and perfect! I follow you blog, please follow me too. http://alamodenatine.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Oh, the wallet you bought on Black Friday is really extremely cute! I'm convinced you will love this wallet for a very long time and you inspired me even to look for a new wallet for myself :) Thank you!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Žlutou bych nevolila, ale ty puntíky jsou boží :3

  Gabux

  OdpovedaťOdstrániť

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)