Apologising to hair p.3 (Loreal)

20:53

Ďalšia časť o produktoch, ktoré sú skvelé a fungujú na veľmi ,veľmi poškodené vlasy. Už je to oveľa lepšie ale stále ešte nie sú v pôvodnom stave.
Tentokrát je to o rade Loreal professional Absolute repair Lipidium. Prvý krát som objednávala darčekovú krabicu kde bol šampón 250 ml, maska 200 ml a kúra na končeky a ja som si doobjednala sérum 50 ml.


 Another part of the products that are great and they work on very, very damaged hair. It's much better but still not in original condition.
This time it is the foremost Loreal Professional Absolute Repair Lipidium. The first time I ordered a gift box where was the Shampoo 250 ml,  mask  200 ml and treatment for ends and I in order I added  serum 50 ml.


Hneď na začiatok musím napísať táto professional rada sa nedá porovnať stými výrobkami čo sú bežne dostať v drogérii. Je to úplne iný level , produkty sú síce drahšie ale je to opodstatnené. Produkty testujem už viac ako 3 mesiace.
Right at the beginning I write this professional line  is not comparable to  products which are commonly available in drugstores. It's a completely different level, the products are indeed little more expensive but is worth it . I tested products  for more than three months.

Šampón - Regeneračný šampón pre veľmi poškodené vlasy 250ml
Shampoo - Regenerative shampoo for very damaged hair 250 ml

  Už len samostatným používaním šampónu vidím výsledky. Vlasy sú vyživenejšie, konce nie sú suché , ľahšie sa rozčesávajú a pôsobia celkovo uhladene a zdravšie. Šampón je mastnejší a dosť vyživuje, čo je skvelé pre poškodené vlasy ale ak sa niekomu mastia vlasy veľmi rýchlo obávam sa, že tento produkt mu nesadne. Má jemnú nevtieravú vôňu . V zložení má pár skvelých veci: glycerín, kyselina mliečna, hydrolyzovaný sójový proteín, hydrolyzovaný pšeničný proteín, hydrolyzovaný kukuričný proteín
Záver: šampón naplnil moje očakávania - sľúbil posilnenie vlasov, obnovenie lesku, ochranu -všetko splnil. Je to skvelý produkt, ku ktorému sa budem vracať, a čo je veľké plus netreba ho veľa a vydrží naozaj dlho.

Just the only use of shampoo you can  see the results. Hair is revitalized, the ends are not dry, easier to comb and visually look fine and more healthy. Shampoo is greasier and quite nourishing, which is great for damaged hair but if someone has  greasy hair very quickly, I'm afraid that this product does not fit for you. It has a light unobtrusive scent. The composition has a few great things: glycerin, lactic acid, hydrolyzed soy protein, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed corn protein
Conclusion: shampoo filled my expectations - pledged to strengthen the hair, restore shine, protection -everything fulfilled. It's a great product, to which I will return, and which is a big plus you do  not need a lot and will last a really long time
 


Maska pre veľmi poškodené vlasy 200ml /500 ml
Mask for very damaged hair 200 ml / 500 ml

  Ďalší úžasný produkt, ktorý je skvelý samostatne ale ako kombo so šampónom je to geniálna dvojka. Má veľmi zaujímavú konzistenciu, príjemnú vônu ( je charakteristická pre túto líniu a všetky produkty voňajú rovnako).  Čo bolo pre mňa najdôležitejšie hydratuje a obnovuje vlas, ale aj  zaceľuje vlasové vlákno ( kedže nemám mikroskop toto Vám neviem potvrdiť) vlasy sú lesklé, silnejšie, jednoducho úžasné. A pravidelným používaním jedna báseň. Odporúčajú ju nechať pôsobiť 3-5 min ale čím dlhšie tým lepšie. Ja si väčšinou pozriem dáky dobrý film alebo aspoň 40 min seriál.
Záver: skvelá maska jedna z naj masiek aké som doteraz skúšala, vrelo doporučujem ak máte veľmi poškodené vlasy farbením, žehlením, chlórom,...

Another amazing product that is great alone but as a combo with shampoo is a brilliant duo. It has a very interesting consistency, pleasant smell (a characteristic for this line and all the products smell same). What it was most important for me: moisturizes and restores hair, also heals the hair fiber (can not confirm this because I don't have microscope) hair is shiny, stronger, simply amazing. And with  regular use it is like good poem. They recommend it to let it work for 3-5 minutes but the longer the better, I usually watch some  good movie or series for  least 40 minutes.
Conclusion: great mask masks one of the best far what I tried, I highly recommend if you have very damaged hair from dyeing, ironing, chlorine, ...


 Sérum ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM | 50 ml
Serum ABSOLUT REPAIR Lipidium | 50 ml


Lipidy a ceramidy obsiahnuté v tomto vlasovom sére prenikajú do štruktúry vlasov, kde ich intenzívne regenerujú, posilňujú vlasové vlákna a dodávajú im okamžitú silu a ochranu. Vlasové sérum poskytuje poškodeným vlasom kompletnú starostlivosť, hĺbkovo ich obnovuje, hydratuje a regeneruje. Je to záverečná starostlivosť, ktorá nie je mastná i keď je to niečo ako olej. Sérum je skvelé ako celá táto rada . Pre mňa  to je čerešnička na torte už s maskou a šampónom vlasy sú úžasné. A toto sérum dosť pomáha rýchlejšej obnove alebo ak máte časť vlasov (konce / dĺžky) viacej poškodené - paráda. Ale pokiaľ máte krátke vlasy po ramená tak toto by som nedoporučovala.
Záver: perfektná vec ako celá línia

Lipids and ceramides contained in this serum penetrate the hair into the hair structure, where they intensively regenerate, strengthen the hair fiber and give them immediate strength and protection. Hair serum provides complete care of damaged hair, restores their depth, hydrates and regenerates. It is the final treatment that is not greasy even  it's something like oil. The serum is great and do all what promises .For me it's like icing on the cake already with mask and shampoo you get great results. But with  this serum his real game changerat. But if you have short hair shoulder length -I would not recommend.
Conclusion: The perfect thing like the whole line


 Celá séria absolute repair lipidium ma veľmi milo prekvapila, doteraz som s Loreal mala len skúsenosť s drogerkovými produktmi a to je niečo iné. Čo som očakávala to produkty slnili, samozrejme po jednom použití nemáte vlasy ako nové , ale už po jednom použití sú vidno výsledky a pravidelným používaním je to len a len lepšie. Takže ak z nejakého dôvodu máte mega poškodené vlasy túto starostlivosť Vám môžem len a len doporučiť.

The entire series Absolute Repair Lipidium I was very pleasantly surprised, anyway with Loreal I only had experience with drug store products and this is something else. What I expected to was done as promised, of course you do not have after one use new hair,but with regular practice is something awesome. So if for some reason you have extremely damaged hair you should try this or if you want pamper your hair also great they deserve it.

Thanks for looking and commenting! May the force be with you  
 *I purchase these  products by myself
 

You Might Also Like

14 komentárov

 1. I usually enjoy L'Oreal products. I haven't tried this ones before. They sound really good. Thank you for sharing :)
  xo
  Sauniya | Find Your Bliss ♡

  OdpovedaťOdstrániť
 2. O produktech už jsem slyšela ovšem nikdy jsem si k nim nenašla tak uplně cestu :) ..možná bych ale měla :D pěkný článek :)

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ak mas ponicene vlasy a potrebuje viac starostlivosti rozhodne odporucam :)

   Odstrániť
 3. Také mám zkušenost jen s drogérkovou verzí, ale už jsem párkrát slyšela, že tahle je o mmnoho lepší :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ovela lepsia isla som do toho s nedoverou a naozaj toto je iny level - lepsi :)

   Odstrániť
 4. Ako píšeš v článku, drogériová a profesionálna kozmetika na vlasy je úplne niečo iné. Produkty vyzerajú fajn, a ten box je veľmi pekný. :)

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ano proste porovnavat ich je trochu nezmyselne ale bohuzial vacsina ludi sa boji ist do tej vyssej kategorie
   a box je super nasiel nove uplatnenie :)

   Odstrániť
 5. Já jsem pro profesionální kosmetiku, či tu z lékárny, jelikož dávám momentálně už pár měsíců dohromady podrážděnou pokožku hlavy díky nacpaným silikonovým šamponům. :)

  Lifestyle and beauty by Dendy | Velká vánoční giveaway pro ni i pro něj

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. no ako tie silikony parabeny su v samponoch dost ako ja na to nastastie nereagujem zle ale snazim sa minimalizovat

   Odstrániť
 6. Loreal professional vlasova kozmetika je skvela, s touto radou nemam konkretne skusenosti
  a co je super je aj cenove celkom dostupna

  OdpovedaťOdstrániť
 7. aj ja si myslim, ze do dobrej kozmetiky treba investovat. aj ked niekedy je pravda, ze aj draha vec moze byt pekne na nic, a zas lacna je uplne super :)

  lapepla.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tato vlasová řada mi doslova zachránila vlasy :) Díky bohu za ni :) Hodně povedená je i modrá keratinová řada:) Na L'oreál Professionnel nedám nikdy dopustit!
  ...Instantní krása...

  OdpovedaťOdstrániť

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)