NIP FAB glycolic cleanser

9:52

Ďalší produkt z dielne NIP FAB a rovno z rady glycolic fix.

Penový hĺbkový čistič tváre pre žiarivú pleť. Glycolic fix čistič oživuje a osviežuje pokožku.
Penový čistič tváre obsahuje kyselinu glykolovú, jablkové aminokyseliny a olivový olej pre každodenné hĺbkové prečistenie a zjemnenie pleti. Pokožka pôsobí sviežejšie a hladšie hneď po použití.  

Zloženie GLYCOLIC FIX CLEANSER:
 • 2% kyselina glykolová regeneruje + obnovuje, 
 • Jablková aminokyselina umýva + prečisťuje, 
 • Olivový olej hydratuje + vyhladzuje.


A deep cleansing, purifying formula for clear + radiant skin which has Glycolic acid that retextures + resurfaces, Apple amino acid provides foaming effect + softens, and olive oil that gives long-lasting hydration + smoothes.
 • 2% glycolic acid gently exfoliates and retextures skin
 • olive oil cleanses and purifies pores
Ďalšia skvelá vec. Pre mňa tento rad je záchrana z nebies. Jemne čistí pleť, po použití nie je podráždená ( ale zas ja nemám až tak citlivú pokožku, takže ak máte budte opatrné) a celkovo pokožka pôsobí rozjasnenejšie. Tento gél sa perfektne dopĺňa s glycolic pads. Dá sa používať každý deň ale pri tomto používaní začne trošku presušovať pokožku, takže opatrne. U mňa je ideál tak 3-4 krát do týždňa ( ale úprimne povedané tak ako si spomeniem ale 3 krát to určite bude). A nepoužívam ho ráno ale večer, kedže po tom by človek mal dávať pozor na slnko  kedže niekedy zabudne SPF tak pre istotu.
Ďalej sa mi veľmi páči tá jemná citrusová vôňa, čo by bolo super na ráno ( niekedy použijem ráno ale potom rozhodne nezabudnite použiť SPF ).

Another great thing from NIP FAB. For me this range is salvation from heaven. Gently cleanses the skin after use is not irritated (but again I do not have so sensitive skin so if you have be careful) and overall skin looks brighter more healthy. The gel is perfectly complementary with glycolic pads. It can be used every day but when such use will slightly dries skin so gently. For me it is ideal as 3-4 times a week (but honestly as I remember). And I use it in evening because you shouldn't go on sun.
Furthermore, I really like it subtle citrus scent, which would be great for the morning (sometimes I use in the morning but then be sure to use SPF).

**Čo ma neteší NIP FAB už nie je predávana v Dm drogérii, takže jediná cesta ako sa k tomuto dostať je internet :(. Konečne niečo s kyselinou glykolovou k bežnému dostaniu, a niečo čo aj funguje je za rozumnú cenu .

Ingredients: Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Triethanolamine, Acrylates Copolymer, Glycolic Acid, Coco-glucoside, Glycerin, Olive Oil PEG-7 Esters, Polysorbate 20, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Phenoxyethanol, Limonene, Parfum (Fragrance), Disodium EDTA, Benzyl Benzoate, Dehydroacetic Acid, Geraniol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Linalool.

Thanks for looking and commenting! May the force be with you  
 *I purchase this  product by myself   

You Might Also Like

14 komentárov

 1. Odpovede
  1. neviem ako v CR ale ak to uvidis stoji to za vyskusanie :)

   Odstrániť
 2. This product sounds great! :-) I feel like I should definitely try it!
  xoxo
  http://gingersnaphattie.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. yes you should and in UK it is often in sale or other good bagrain :)

   Odstrániť
 3. Great review,

  Gemma x
  www.jacquardflower.uk

  OdpovedaťOdstrániť

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)