Very funny week

22:46

Toto je len velmi krátky vykecávaci článok o mojom poslednom a už teraz aj celkom smiešnom týždni.
This is just very short post about my very funny week.


Dostala som kiahne. Jop zábava. Kiahne v dospelosti to je proste riadny záhul. Neviem, ktorý mal drak ma nakazil poslednu dobu je v mojom okoli vela malých detí, takže som veľmi povďačná. Po týždni horúčok a výsypu všade áno doslova všade sa konečne cítim aspoň kúsok ako človek, pokial sa nepozrem do zrkadla a nevidím kopec podobancov a chrastičiek. A to nevravím o troch dňoch čo by som najradšej kožu zoškrabala. A áno, viem neškrabať to sa povie veľmi ľahko. ( posledné 3 dni mám moto jazvy su sexi ale snáď to nebude také zlé).

I got chicken pox. I'm totally over the moon with happiness. Chicken pox in adulthood is apparently very big fun. I have no idea which little dragon got me infected doesn't matter but yeah very thankful kiddo. After a week of "mild" fevers over 39 °C and having everywhere millions of rashes , I'm starting to feel as a human being until I don't look into mirror.
Nič proti očkovaniu ale omg nie je lepšie toto prekonať ako dieťa ako potom sa trápiť v dospelosti, lebo všade keď počúvam tak keď to schytá dospelý tak je to vtipné. I keď je pár výnimiek ktorý majú  veľmi ľahký priebeh. A navyše v poslednej dobe je čím ďalej viac dospelých čo musia potrápiť s týmto detským ochorením lebo boli očkovaný to ich úspešne ochránilo počas detstva aj napriek tomu, že boli vystavený vírusu ale teraz v dospelosti sa stým vytrápili.
To je  zatiaľ všetko idem sa mazať  a spať môj spánkový režim ala panda ( 22 hodín spánku) :)  dúfam, že vy ste mali lepší týždeň ako ja. A mám pocit, že dokonca mesiaca budem musieť nosiť masku ako deadpool.

I have nothing against vaccination but wouldn't be easier to deal with this as kid. Kids have so much more milder reactions and for adults is so much more dangerous. 
For last couple of years I notice kinda a lot of adults who didn't have chicken pox as children because being vaccinated even though they where exposed to virus but now in adulthood got it. And it sucks.
Ok that's just my rumbling going back to my sleeping regime as panda ( 22 hours of sleep)

Hope you all had better week than me. Now I wanna wear mask like deadpool.

May the force be with you

You Might Also Like

16 komentárov

 1. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. sorry just a question how being sick is great ?

   Odstrániť
  2. yeah nice example how some people read the posts :)

   Odstrániť
 2. oh, I'm sorry hope you'll get better soon I got them as child but was quite OK

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. thank you is going better but very slowly, still have fevers but fortunatelly not so high

   Odstrániť
 3. Wow you are very lucky to have a 22 hours sleeo
  I think everyone are experiencing chicken pox but i hope you will be better soon

  The Bandwagon Chic | Instagram | Bloglovin | Snapchat: bandwagonchic

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. not lucky so tired and even holding cup of tea is very hard, and ususally children experienced it and it's easier for them when adult got it is usually very complicated, thanks

   Odstrániť

I love your comments and also your blogs so leave me you address (so I can check and maybe even stalk) but please no more follow for follow - if you like me follow me, if not - don't, no hard feelings :)